Catherine Life a.s.

Catherine Life je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších firem v oblasti vývoje a distribuce doplňků pro sport a volný čas v ČR i východní Evropě.

Postupným vývojem jsme se z čistě obchodní společnosti stali firmou, která dokáže vytvářet vlastní produkty, které úspěšně distribuuje v ČR i v zahraničí. Jsme dlouhodobým partnerem celé řady významných českých firem, pro které vytváříme nové kolekce. Spolupracujeme s řadou výrobců na vývoji a testování nových produktů.

Dlouhodobě využíváme našich zkušeností při tvorbě, vývoji, designu a testování našich produktů, které pak přinášejí radost a bezpečí všem našim zákazníkům. Produkty naší firmy zpříjemní Vám i Vašim zákazníkům všední dny a zajistí pohodu a dostatečnou ochranu při volnočasových aktivitách i sportovních výkonech. Kvalita, vysoká míra inovací, módní design, navíc nadstandardní servis - všechny tyto atributy vkládáme do společného partnerství s našimi odběrateli, zákazníky i dodavateli a daří se nám vytvářet společné hodnoty, které nám společně pomáhají růst.

Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte naše obchodníky pro více informací: sales@catherinelife.com